Десять правил батькам першокласника

• Любіть дитину. Не забувайте про тілесний контакт з дитиною. Знаходьте радість у спілкуванні з дітьми. Дайте дитині місце в сім’ї.
  • Нехай не буде жодного дня без прочитаної книжки.
  • Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтеся справами і проблемами дитини.
  • Дозволяйте дитині малювати, розфарбовувати, вирізати, наклеювати, ліпити.
  • Відвідуйте театри, організовуйте сімейні екскурсії містом.
  • Надайте перевагу повнішому харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
  • Обмежте перегляд телепередач, ігри на коп’ютері до 30 хвилин.
  • Привчайте дітей до самообслуговування і формуйте трудові навички і любов до праці.
  • Не робіть із дитини лише споживача, хай вона буде рівноправним членом сім’ї із своїми правами і обов’язками.
  • Памятайте, що діти – не прості продовжувачі наших особистих умінь і здібностей. Кожна дитина має право на власний вияв своїх потенційних можливостей і на власну долю.

Десять речей, які повинні зробити батьки першокласника 1-го вересня.

• Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кімнату кульками, плакатом з веселим написом.
  • Приготуйте маленький подарунок, барвисто оформлений і покладіть поряд з її подушкою.
  • Якщо Ви напередодні зібрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною і покладіть ще якісь дрібні речі: комічну гумку або незвичайний олівець.
  • Цього дня забороніть собі повчати дитину, підвищувати на неї голос. Не сердьтесь і не хмуртесь!
  • Відкладіть усі справи, візьміть відгул. Ви повинні бути поряд, коли дитина переступить шкільний поріг.
  • Скажіть своєму першокланику, як добре і чудово він виглядає.
  • Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, що їй сподобалось, що вона робила, похваліть за те, що вона трималася впевнено (навіть якщо це не так).
  • Увечері організуйте святкову вечерю. Запросіть бабусь, дідусів.
  • Не забудьте сказати дитині, як сильно Ви її любите.
  • Лягаючи спати, дайте слово і надалі бути до дитини таким лагідним, спокіним і уважним, як сьогодні.

У нашій гімназії проводиться прийом документів

до 1 класу

на 2023-2024 навчальний рік.

Зарахування дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства від 07.04.2005 р. № 204.

Перелік документів, необхідних для вступу до першого класу:

Заява батьків.

Свідоцтво про народження (копія).

Медична довідка

Прийом документів здійснюється щоденно з 8-00 до 17-00 (крім вихідних)

(04631)3-18-98

Адміністрація гімназії