НОВИНИ

Випускний вечір - це свято, якого немає в жодному календарі, але це визначна подія в житті кожної людини. Це перша сходинка в доросле життя, і перепусткою до нього став документ, який отримали 17 випускників нашої гімназії - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти. Це свято сповнене сумом прощання з безтурботним дитинством, шкільними друзями, рідною школою. Випускники! Ми бажаємо вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки і не забувати своїх педагогів, які дали вам такий важливий поштовх у життя, вклавши найцінніше і найнеобхідніше. Ми бажаємо вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі і перешкоди, адже від цього залежить ваше майбутнє і майбутнє нашої держави!